پایگاه اطلاع رسانی کارکنان قراردادی دولت

اراك- ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ استان مركزی گفت: آزمون استخدامی تبدیل وضعیت كاركنان قراردادی كارمعین به پیمانی این استان اول اردیبهشت ماه سال 91 برگزار می شود.

                            

'سعید آقاصادقی' روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: استانداری مركزی به استناد مجوز شماره 27789/11/ 220 مورخ 1/11/90 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و برای ساماندهی نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی استان این آزمون را برگزار می كند.

وی ادامه داد: كاركنان قراردادی (قرارداد كار معین، كارمشخص، خرید خدمت و طرحی كه از محل طرح های عمرانی حقوق دریافت می كنند ولی در فعالیت های جاری دستگاه ها خدمت می كنند) می توانند در این آزمون شركت كنند.

ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ استان مركزی تاكید كرد: نیروهای قراردادی شاغل در مناطق محروم و متقاضی رشته های شغلی مربوط به پذیرش مناطق محروم شهرستان محل خدمت خود و یا سایر شهرستان های مناطق محروم در استان و نیروهای قراردادی كه در اجرای مصوبات كارگروه انتقال از تهران از دستگاه های اجرایی تهران به دستگاه های اجرایی استان انتقال یافته اند نیز می توانند در این آزمون شركت كنند.

آقاصادقی بیان كرد: افراد واجد شرایط پس از شركت در آزمون و كسب رتبه لازم و پس از طی نمودن مراحل گزینش ملزم به سپردن تعهد نامه رسمی 10 ساله مبنی بر اقامت و خدمت در محل جغرافیایی خدمت بوده و به استخدام پیمانی دستگاه ذیربط در خواهند آمد.

وی اظهار كرد: كاركنان قراردادی دستگاه های اجرایی می توانند در مشاغل سایر دستگاه ها كه شرایط احراز شغلی آن را دارا می باشند نیز شركت كنند اما در صورت تساوی امتیاز دو یا چند داوطلب در یك شغل اولویت با نیروی قراردادی همان دستگاه خواهد بود.

ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻭ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ استان مركزی یادآور شد: تكمیل فرم تقاضای استخدام، تصویر آخرین مدرك تحصیلی، تصویر صفحه اول شناسنامه، كارت ملی، برگ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم، تصویر (برابر با اصل شده) اولین و آخرین قرارداد منعقد شده با دستگاه های اجرایی، دو قطعه عكس، اصل گواهی پرداخت حق بیمه یا تصویر برابر با اصل شده لیست پرداخت حق بیمه از سوی دستگاه اجرایی در سال 89 از جمله مدارك مورد نیاز برای شركت در این آزمون است.

آقاصادقی بیان كرد: افراد واجد شرایط مدارك خود را تا 24 فروردین ماه سال آتی در پاكت A4 به نشانی دستگاه مورد تقاضا (دستگاهی كه جهت استخدام، متقاضی شركت در پست سازمانی آن می باشد) با پست سفارشی ارسال كنند.

آقاصادقی بیان كرد: 30 و 31 فروردین ماه سال آتی كارت ورود به جلسه آزمون توانمندی های عمومی در محل دستگاه مورد تقاضا از ساعت هشت صبح الی 14 توزیع شده و آزمون نیز یكم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، فناوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی را از سووال های این آزمون عنوان كرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری استان مركزی اظهار كرد: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون پس از تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری از طریق سایت استانداری استان مركزی http://www.ostan-mr.ir اعلام خواهد شد.

آقاصادقی تاكید كرد: انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون، پس از طی مراحل گزینش و تامین اعتبار از سوی مراجع ذیربط میسر می باشد و بدیهی است صرف پذیرش در آزمون هیچ گونه تعهدی را برای استانداری و دستگاه ذیربط ایجاد نخواهد كرد.

وی یادآور شد: سهمیه استان مركزی در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای كارمعین به پیمانی 500 نفر تعیین شده كه با رایزنی های انجام شده، احتمال افزایش آن تا دو برابر ظرفیت وجود دارد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری استان مركزی اظهار كرد: هشت هزار و 800 نفر از شاغلان حوزه دولتی استان مركزی در قالب كارمندان كارمعین، خرید خدمت و قراردادی طرحی از محل اعتبارات عمرانی فعالیت دارند كه می توانند با شركت در آزمون مذكور ارتقای وضعیت یابند.

آقاصادقی خاطر نشان كرد: افراد واجد شرایط برای كسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون تبدیل وضعیت می توانند به سایت استانداری استان مركزی، معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی، دفتر منابع انسانی و تحول اداری مراجعه كنند.

منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 80044988ارسال در تاريخ یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری كرمان گفت: مرحله دوم آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در استان كرمان برگزار شد.

                       

'كریم مهرشاد' روز جمعه در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت و گو با ایرنا افزود: این آزمون با حضور حدود هزار نفر از نیروهای قراردادی استان برگزار شد كه در مجموع 309 نفر پذیرفته خواهند شد.

وی ادامه داد: از مجموع افراد پذیرفته شده 181 نفر مربوط به آموزش و پرورش و 128 نفر مربوط به سایر دستگاه ها هستند.

وی با اشاره به این مطلب كه این اقدام براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری انجام می شود، اظهارداشت: پذیرفته شدگان این آ‌زمون به غیر از مركز استان در شهرهای انتخاب شده از سوی خود، مشغول به كار خواهند شد و تعهد آنها برای استخدام 10 ساله است.

مهرشاد عنوان كرد: در مرحله اول این طرح نیز 392 نفر از نیروهای قرراداری به پیمانی تبدیل شدند.

معاون استاندار كرمان تعداد كل كارمندان استان را 86 هزار نفر ذكر كرد.

به گزارش ایرنا، استاندار كرمان نیز از حوزه امتحانی این آزمون بازدید كرد.

                         منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 80042683ارسال در تاريخ یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

آزمون استخدامي ساماندهي نيروهای قراردادی، در پنج حوزه از استان چهارمحال و بختیاری و در شهرستان شهرکرد برگزار شد.

                                         

معاون توسعه و مديريت منابع انساني استانداري چهارمحال و بختیاری گفت: از مجموع هزار و ۶۶ نفر شرکت کننده در اين آزمون، ۵۶۸ نفر پذيرفته مي شوند.
آقاي طاهري افزود: در اين آزمون ۲۶دستگاه نيروهاي قراردادي را ساماندهي مي كنند.

به گفته وي، با برگزاري اين آزمون افراد پذيرفته شده از وضعيت قراردادي به پيماني تبديل وضعيت مي شوند.ارسال در تاريخ یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

به گزارش فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کرمانشاه معارف فلاحی با اشاره  به سرمایه ملی هر کشوری که همان منابع انسانی است، اظهار کرد: با هدف جذب و استخدام نیروهای قراردادی ادارات استان صبح روز جمعه 567 نفر از کارکنان قراردادی استان در فضایی سالم و با حضور بازرسانی از وزارت کشور و مدیرانی از استانداری کرمانشاه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: این نوید را به دانشگاهیان هم‌استانی می‌دهیم که یک آزمون بزرگ استخدامی دیگر در آینده نزدیک با شرایط یکسان برای تمامی واجدان شرایط در اکثر رشته‌ها و با اطلاع‌رسانی به موقع و انعکاس آن در نشریات محلی و سراسری برگزار شود.

گفتنی است، مسئولیت هماهنگی و برگزارکننده آزمون ذکر شده با دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری کرمانشاه است.

 

کد خبر : 11456ارسال در تاريخ یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
                                

توزيع کارت ورودي آزمون استخدامي تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني

 به اطلاع کليه دستگاه اجرايي استان مي رساند ؛ توزيع کارت ورودي آزمون استخدامي تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي دستگاههاي اجرايي استان به پيماني به مورخ 25/12/90 موکول گرديد.
داوطلبين محترم جهت دريافت کارت به دستگاه مورد درخواست شغل خود در مورخ 25/12/90 مراجعه نمايند.
ضمناٌ تاريخ ومحل آزمون استخدامي در کارت داوطلب توضيح داده شده است.

منبع:پايگاه اطلاع رساني استانداري گلستانارسال در تاريخ شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
تبریز - خبرگزاری مهر: آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی شاغل در دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی که مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این آزمون که روز جمعه 19 اسفند در تبریز برگزار شد، 874 داوطلب برای تبدیل وضعیت استخدامی خود به رقابت پرداختند.

آزمون تبدیل وضعیت استخدامی در دو سطح دیپلم و بالاتر از دیپلم برگزار شد و داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی را احراز نمایند در رشته‌های شغلی مورد نظر خود پذیرفته خواهند شد.
 
هدف از برگزاری این آزمون، تامین نیروی انسانی برای واحدهای اداری شهرستانهای استان با اولویت مناطق محروم عنوان شده است.
 
نتایج آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی استان حداکثر تا اوایل اردیبهشت سال 91 از طریق سایت استانداری آذربایجان شرقی اعلام خواهد شد.


ارسال در تاريخ شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

آزمون تغییر وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی خراسان رضوی امروز در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
به گزارش فارس از مشهد، آزمون تغییر وضعیت نیروهای قراردادی شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی ظهر امروز در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

لطف الله فروزنده، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس‌جمهور با حضور در محل دانشگاه فردوسی مشهد، از روند برگزاری این آزمون بازدید و با برخی از داوطلبان نیز گفت‌وگو کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور در حاشیه این آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: کل داوطلبان این آزمون در سراسر کشور بالغ بر 50 هزار نفر است و تمام آنها در صورت قبولی در شهرستان‌های استان مربوطه به خدمت ادامه می‌دهند.

فروزنده افزود: طرح تغییر وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی براساس ماده 44 و 58 قانون برنامه کشوری انجام می‌شود و مهم‌ترین مزیت آن این است که آرایش نیروهای داخلی دولت حفظ می‌شود و در کنار آن امنیت شغلی مناسبی نیز برای کارکنان به وجود می‌آید.

رضا عبدالملکی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی  استاندار خراسان رضوی نیز اظهار داشت: در این آزمون چهار هزار داوطلب حضور دارند و هیچ محدودیتی در زمینه میزان جذب و قبولی داوطلبان وجود ندارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: این آزمون شامل 100 سوال عمومی بود و نتایج آن نیز تا قبل از پایان سال اعلام می‌شود.

 


ارسال در تاريخ شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان گفت: مرحله دوم آزمون تبدیل وضعیت از قراردادی به پیمانی تا پایان سال جاری در کرمان برگزار می‌شود.

                            

کریم مهرشاد امروز گردهمایی معاونان نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی استان کرمان اظهار داشت: سال جاری تلاش کردیم تا در بحث نیروی انسانی مجوز 500 نفر را برای تبدیل وضعیت از قراردادی به پیمانی اجرا کنیم.

وی بیان داشت: این تثبیت وضعیت به شرط مناطق محروم بود که آزمون مرحله اول آن برگزار و مرحله دوم تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.

مهرشاد عنوان کرد: همچنین درصدد هستیم تا مجوز جدیدی با هدف تثبیت وضعیت نیروهای قراردادی دریافت کنیم تا مشکلات مناطق محروم از نظر نیروی انسانی رفع شود.

وی تصریح کرد: به لحاظ مقررات در صورت هرگونه تغییراتی در سیستم‌های اجرایی استانی و کشوری، معاو‌ن توسعه منابع انسانی تغییر نمی‌کند.

مهرشاد گفت: لذا در طول سال جلساتی به صورت مستمر برای معاونان نیروی انسانی ادارات برگزار می‌شود تا سیاست‌های اجرایی را یکسان کنیم.

وی برگزاری اینگونه جلسات را در کاهش ناهماهنگی‌ها مؤثر دانست و ابراز داشت: گاهی اثبات‌های متفاوتی از دستورالعمل‌ها و مصوبات می‌شود و چنین جلسه‌هایی در مجموع هماهنگی را ایجاد می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان بیان داشت: در این جلسه مباحثی در مورد ساماندهی نیروی انسانی، ارزیابی دستگاه‌های اداری، ارزیابی عملکرد سال 90 و مباحث متفرقه مانند آموزش و دولت الکترونیک مطرح شد.

مهرشاد با اشاره به شناسایی پست‌های بلاتصدی دستگاه‌های اجرای استان کرمان افزود: این کار به منظور دریافت مجوز به استناد برنامه پنجم صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: تعداد پست‌های بلاتصدی استان کرمان هنوز مشخص نیست و باید شناسایی و ارزش‌گذاری شوند.

                 

                                           منبع: سایت استانداری کرمان

                                                                سه شنبه, 16 اسفند 1390 ساعت 04:55ارسال در تاريخ چهارشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
وزير صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ارائه سبد كالا از سوي شركت‌هاي بازرگاني كالا و بخش رفاهي دستگاه‌ها گفت: سبد كالا به كاركنان قراردادي هم تعلق مي‌گيرد.
 
                        
 گزارش خبرنگار دولت «خبرگزاري دانشجو»، مهدي غضنفري پيش از ظهر امروز در حاشيه نشست هيئت دولت در جمع خبرنگاران در مورد ارائه سبد كالا به كاركنان كه مصوبه دولت است، عنوان كرد: در ارائه سبد كالا مسئله، تأمين موجودي و نوع كالا بود كه شركت‌هاي بازرگاني كالا اين كار را انجام ‌مي دادند.

اين عضو دولت ادامه داد: در برخي دستگاه‌ها كه اين سيستم وجود نداشت، بخش رفاهي اين كار را انجام مي‌داد.

وزير صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان كرد: البته قرار شد در برخي دستگاه‌ها كه بخش رفاهي آنها وجوه كافي نداشت، با كمك معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري اين ميزان بودجه براي آنها تأمين شود.

وي تأكيد كرد: اين سبد كالا به كاركنان قراردادي هم تعلق مي‌گيرد.
 
                                                               کد خبر : 13901217064


ارسال در تاريخ چهارشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در روز جمعه 26 اسفندماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه کهگیلویه و بویراحمد -فرهاد باقرپور که امروز 15 اسفندماه در جلسه معاونان منابع انسانی دستگاه‌های اجرائی استان سخن می گفت،افزود: نیروهای قراردادی دستگاه‌های اجرائی استان حداکثر تا 19اسفندماه فرصت دارند، مدارک خود را به استانداری برای شرکت در آزمون تبدیل وضعیت از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند.

وی یادآور شد: آگهی تبدیل وضعیت در روزنامه "امید مردم"در 13 اسفندماه منتشر و شرایط شرکت در آزمون و مدارک مورد نیاز در این آگهی آورده شده است.

باقرپور در پایان با بیان اینکه، نتایج حداکثر دو ماه بعد از آزمون اعلام می‌شود، تصریح کرد: تمام کسانی که پذیرفته می‌شوند باید تعهد محضری مبنی بر حضور در محل مورد تقاضا به مدت 10 سال ارائه دهند.

 ارسال در تاريخ دوشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

قزوین- خبرگزاری مهر: آزمون استخدامی نیروهای قراردادی دستگاههای اجرایی استان قزوین در تاریخ ۱۱/۱۲/۱۳۹۰ با حضور 796 داوطلب در محل دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرای استان آزمون استخدامی نیروها صبح  پنجشنبه در محل دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.
 
در این آزمون 796 نفر از نیروهای قراردادی 26 دستگاه اجرایی استان شرکت داشتند.
 
عباسعلی درافشانی معاون توسعه مدیریت و منابع اسنانی استانداری قزوین در بازدید از آزمون استخدامی نیروهای قراردادی دستگاههای اجرایی اظهارداشت: این نیروها در سطوح تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس هستند که از این تعداد شرکت کننده 500 مجوز جهت تبدیل وضعیت قراردادی به پیمانی دریافت شده و از این تعداد سهمیه نیز 17 سهمیه مربوط به نیروهای انتقالی از کلان شهرها و مابقی تبدیل وضعیت کارمندان دستگاههای اجرایی استان است.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین تصریح کرد: موضوع آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در قالب 10 برنامه تحول اداری که برنامه اول آن موضوع ساماندهی نیروهای قراردادی، شرکتی، کار معین و طرحی همچنین جابجایی نیروهای انسانی از جایی که تراکم بیشتری دارند به جایی که با کمبود نیروی انسانی مواجه هستند صورت می گیرد.
 
وی افزود: هدف از انجام این کار ایجاد یک رابطه شغلی و استخدامی پایدار برای نیروهای انسانی شاغل در دستگاههای اجرایی است که براساس پست های بلاتصدی است که با قبول در این آزمون پست خالی تکمیل خواهند شد.
 
درافشانی بیان کرد: با پیگیری هایی که توسط استاندار و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری صورت گرفته است در سال آینده نیز برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی مشغول به کار در دستگاههای اجرایی آزمون برگزار خواهد شد و تلاش می کنیم تا پایان سال 91 از ظرفیت نیروهای انسانی قراردادی و نیروهای شرکتی که در پست های کارشناسی مشغول به کار بوده اند در تکمیل پست های خالی استفاده شود.
 
وی در خصوص اعلام نتیجه این آزمون افزود: اعلام نتیجه آزمون تا یک ماه آینده از طریق وب سایت استانداری به اطلاع کلیه شرکت کنندگان خواهد رسید و پذیرفته شدگان پس از گذراندن مراحل گزینش استخدام خواهند شد.


ارسال در تاريخ شنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
عباسعلي رضايي در جلسه ای که با حضور  آقای لطف اله فروزنده معاون رئیس جمهور در سالن منتظر قائم استانداری برگزار شد  از تخصيص سهميه استخدام ويژه تبديل وضعيت كاركنان دستگاه ها براي حدود 500 نفر خبر داد و گفت : اين مساله در آينده نزديك اجرائي مي شود.

ارسال در تاريخ چهارشنبه دهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

ثبت‌نام نیروهای قراردادی دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجانشرقی برای شرکت در آزمون تبدیل وضعیت استخدامی از صبح امروز ۱۰ اسفند آغاز شد.

داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند تا روز ۱۶ اسفند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام نیروهای قراردادی به آدرس www.sabtenam۲۴.ir فرم ثبت‌نام را تکمیل و مدارک خود را ارسال کنند.ارسال در تاريخ چهارشنبه دهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

خبرگزاری فارس: معاون پشتیبانی و توسعه نیروی انسانی استانداری قزوین گفت: 11 اسفند آزمون تبدیل نیروهای قراردادی به پیمانی انجام می‌شود.

رش خبرگزاری فارس از قزوین، عباسعلی درافشان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: 11 اسفند آزمون تبدیل نیروهای قراردادی به پیمانی انجام می‌شود که سهمیه اختصاص داده شده به استان قزوین 500 نفر است.

وی بیان کرد: تبدیل وضعیت نیروهای انسانی دستگاه‌های اجرایی تحولی است که در استان قزوین در حال انجام است.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و علوم پزشکی برای همکاری با استانداری در برگزاری این آزمون تشکر می‌کنیم.

                                 منبع: خبرگزاری فارس     شماره: 13901210000688

                                           چهارشنبه 10 اسفند 1390 - Feb 29 2012ارسال در تاريخ چهارشنبه دهم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان رضوی از برگزاری آزمون استخدامی تغییر وضعیت نیروهای قرارداد کار معین به پیمانی در روز 19 اسفند ماه جاری خبر داد.
به گزارش مهرورزي آنلاين، به نقل از روابط عمومي استانداري خراسان رضوي، رضا عبدالملکي اظهار داشت: بر اساس مجوز معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور تعدادي از کارکنان دولت که به صورت قرارداد کار معين در دستگاه‌ها مشغول به فعاليت هستند به پيماني تبديل مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار خراسان رضوي افزود: اين تغيير وضعيت مشروط به قبولي در آزمون، مصاحبه تخصصي و انتقال به شهرستان‌ها و يا از شهرستان‌ها به مناطق کمتر توسعه يافته است.

وي گفت: کارکناني که تمايل دارند از اين فرصت بوجود آمده که آخرين فرصت براي تبديل وضعيت استخدامي آنان محسوب مي‌شود استفاده کنند بايد به سايت www.khorasan.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام براي شرکت در آزمون اقدام کنند.

وي تصريح کرد: اين سايت تا چهارشنبه 10 اسفندماه سال جاري فعال است و پس از انقضاي مهلت به کساني که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند کارت ورود به جلسه داده نمي‌شود.

عبدالملکي خاطرنشان کرد: افرادي که موفق به قبولي در آزمون شده و به شهرستان‌ها و يا از شهرستان‌ها به مناطق کمتر توسعه يافته منتقل شوند پس از طي مراحل گزينش به صورت کارمند پيماني دولت تغيير وضعيت داده و از مزاياي آن برخوردار مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار خراسان رضوي با بيان اينکه در گذشته فقط مجوز بکارگيري و استخدام 100 نفر نيرو در استان وجود داشت، گفت: با توجه دولت امسال نزديک به 3هزار نفر از نيروهاي قرارداد کار معين، پيماني مي‌شوند.

عبدالملکي اظهار داشت: زمينه براي جابجايي کارکنان در دستگاه‌هاي شهرستاني نيز فراهم شده و افراد واجد شرايط در صورت تقاضا مي‌توانند در يکي از دستگاه‌هاي اجرايي در شهرستان‌ها مشغول به فعاليت شوند.


ارسال در تاريخ دوشنبه هشتم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی 15 اسفندماه در دفتر آموزش و پژوهش استانداری هرمزگان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه آموزش «خبرگزاری دانشجو»، ساسان مبینی اظهار داشت: براساس ابلاغیه دفتر معاونت سرمایه انسانی ریاست جمهوری به تمامی استانداری‌ها، یکی از تسهیلاتی که برای منتقلین مرکز استان به دیگر شهرستان ها تعیین شده، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی است.
 
وی بیان داشت: تبدیل وضعیت این کارکنان بر اساس آزمون داخلی انجام می‌شود و رئیس جمهور نیز مجوزهای لازم را صادر كرده است.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی 15 اسفندماه در دفتر آموزش و پژوهش استانداری هرمزگان برگزار می‌شود.
 
مبيني گفت: شرکت در این آزمون برای افراد آزاد امکان پذیر نیست و صرفا کارکنان قراردادی دستگاه های محيط زيست، ارشاد اسلامی، استانداری، آب و فاضلاب روستایی، تعزیرات، ثبت احوال، استاندارد، دامپزشکی، شیلات، آموزش و پرورش، انتقال خون، اوقاف، جهاد، دانشگاه علوم پزشکی، دیوان عدالت اداری، گمرک، منابع طیبعی، میراث فرهنگی، تربیت بدنی، راه و ترابری و میراث فرهنگی می توانند جهت تبدیل وضعیت در آزمون ثبت نام كنند.
 
وي در خصوص نحوه مشمولیت ثبت نام کنندگان این آزمون بیان داشت: این آزمون صرفا برای آن دسته از کارکنان قراردادی است که از بندرعباس به هر شهرستانی (به غیر از بندرعباس و حتی بخش ها) بروند، کارکنان قراردادی که در مناطق محروم خدمت می کنند و کسانی که از سایر شهرستان ها نيز به شهرستان های محروم بروند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: محتوای سوالات عمومی است و طی آخرین مصوبه، شهرستان های محروم  شامل بشاگرد، سیریک، پارسیان، حاجی اباد، خمیر، جاسک، بستک و ابوموسی می باشند.
 
مبيني یادآور شد: کارکنان در صورتی که شرایط احراز همان پست را داشته باشند می توانند در دستگاه های دیگر بعد از قبولی در آزمون مشغول بکار شوند.
 
                         منبع:خبرگزاری دانشجو / کد خبر : 13901208180


ارسال در تاريخ دوشنبه هشتم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

خبرگزاری فارس: دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نیروهای قراردادی دستگاه‌های اجرایی استان برای تبدیل وضعیت استخدامی خود امتحان می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط استانداری آذربایجان‌شرقی، آزمون عمومی نیروهای قراردادی کار معین یا مشخص دستگاه‌های اجرایی استان که مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند، روز جمعه 19 اسفند برگزار می‌شود.

این اطلاعیه می‌افزاید: کلیه متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این آزمون از روز چهارشنبه 10 اسفند تا سه‌شنبه 16 اسفند 90 به سایت استانداری آذربایجان‌شرقی مراجعه کنند.

اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

شماره: 13901206000442ارسال در تاريخ شنبه ششم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

خبرگزاری فارس: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی جنوب استان کرمان در جیرفت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان، بعداز ظهر امروز آزمون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی جنوب استان کرمان با حضور 395 نفر در جیرفت برگزار شد.

کریم مهرشاد معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار کرمان در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: به منظور ساماندهی نیروهای انسانی تعدادی از نیروهای قراردادی به پیمانی تبدیل وضعیت می‌شوند.  

وی افزود: شرط نخست برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی، انتقال از مراکز به مناطق کمتر توسعه‌یافته است.

مهرشاد با بیان اینکه 900 ردیف استخدامی شناسایی شده است،‌ افزود: متقاضیان همچنین باید تعهد اشتغال 10 ساله در پست‌های شناسایی شده را بدهند.

وی گفت: برای  هر فرد حق انتخاب در چهار ردیف استخدامی منظور شد تا در صورت تقاضای بالا، امکان انتخاب دوم برای افراد وجود داشته باشد.

معاون استاندار کرمان افزود: این آزمون با شرکت 395 نفر از نیروهای 26 دستگاه دولتی استان در جیرفت برگزار شده است که 17 نفر از شرکت‌کنندگان در این آزمون از استان تهران متقاضی انتقال و تعهد خدمت در مناطق محروم کرمان هستند.

                                                  منبع خبر: خبرگزاری فارس   

                                                  شماره: 13901205000623ارسال در تاريخ جمعه پنجم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
زنجان - مديرکل دفتر منابع انساني استانداري زنجان گفت: با توجه به نيازمندي مناطق محروم، الزامي است که 40 درصد از ظرفيت کارکنان ادارات و سازمان‌ها در اين مناطق متمرکز شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه زنجان، بهرام جليل‌خاني امروز دوشنبه اول اسفند در جلسه ساماندهي نيروهاي قراردادي با بيان اين مطلب، اظهار کرد: با توجه به راي 555 هيأت عمومي ديوان عدالت اداري، اطلاعات کارکنان واجد شرايط عمومي استخدام در راستاي مفاد رأي مذکور که تاکنون تعيين تکليف نشده‌اند و هم‌اکنون به صورت قراردادي اشتغال دارند، بايد تکميل شده و اطلاعات جمع‌بندي و براي اقدام بعدي به معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور ارسال شود.

وي تصريح کرد: نظر به ساماندهي کارکنان مشمول آراي 555 ديوان عدالت اداري، مقتضي است ضمن بررسي دقيق وضعيت کارکنان واجد شرايط دستگاه‌هاي اجرايي استان، مشخصات آن دسته از کارکنان خريد خدمتي که قبل از تاريخ 1378/3/1 براساس مصوبه هيات وزيران مشغول خدمت بوده و هم‌اکنون به صورت قراردادي اشتغال دارند را حداکثر تا تاريخ 1390/12/15 در قالب فرم پيوست به همراه يک نسخه از تصوير اولين و آخرين قرارداد، برگ تعيين مشخصات شغل و شاغل، تاييديه گزينش و نام تامين اعتبار لازم را به امور برنامه‌ريزي و تامين نيروي انساني اين معاونت ارسال کرده تا مورد بررسي قرار گيرد.

وي خاطرنشان کرد: اگر دستگاه‌هاي مختلف تا 15 اسفند سال‌جاري ليست کارکنان و شرايط کاري آنان را در اختيار مسئولان قرار ندهند، امکان تمديد اين پروسه زماني وجود ندارد و عواقب آن برعهده خود ارگان است.

اين مقام مسئول، درخصوص افراد شرکتي که کمتر از يک سال سابقه دارند نيز اظهار کرد: اگر افراد شرکتي کمتر از يک سال سابقه داشته باشند، مسئولان اين شرکت‌ها موظفند که ليست اين گروه را به سازمان ارائه کرده و به هيچ عنوان پرداختي اين گروه از کارکنان خود نبايد قطع شده و از محل کار خود اخراج شوند، بلکه به روال قبلي به فعاليت خود ادامه مي‌دهند، ولي قراردادي که از قبل با شرکت عقد کرده‌اند، لغو خواهد شد.
جليل‌خاني در ادامه به تبديل کارکنان کار معين به پيماني اشاره کرد و افزود: مسئولان در هر ارگاني موظفند که از کارکنان خود تعهد 10 ساله بگيرند و اين افراد طي اين پروسه زماني در مناطق محروم مشغول به فعاليت شوند.

                             متن رأي شماره 555 هيأت عمومي ديوان عدالت اداريارسال در تاريخ سه شنبه دوم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

اطلاعیه تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شاغل در دستگاههای اجرایی استان خوزستاناستانداری خوزستان برای تأمین نیروی انسانی دستگاههای اجرایی استان طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره 3 ماده 5 دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی و به استناد تبصره (2) ماده (51) قانون برنامه پنجم توسعه نیروهای قراردادی واجد شرایط آگهی را که در اجرای مصوبات کارگروه انتقال , از تهران به دستگاههای اجرایی استان و همچنین نیروهای قراردادی که از مرکز استان به سایر مناطق و یا مراکز شهرستانها به مناطق کمتر توسعه یافته منتقل شده یا می‌شوند را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی به استخدام پیمانی تبدیل وضع می‌نماید.

ضمناً مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 8/12/90 می‌باشد.

جهت دریافت آگهی استخدام نیروهای قراردادی اینجا را کلیک نمایید.

جهت دریافت شرایط احراز پست اینجا را کلیک نمایید. (جدید اصلاح شده)

جهت دریافت فرم استخدام اینجا را کلیک نمایید. ارسال در تاريخ سه شنبه دوم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

زنجان - مدیركل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان گفت: ساماندهی نیروی های شركتی و كاركنان قراردادی كار معین شاغل در دستگاه های اجرایی از اهداف مهم دولت است.

'بهرام جلیل خانی' روز دوشنبه در جلسه ای كه به منظور ساماندهی نیروهای شركتی و قراردادی برگزار شده بود افزود: هدف دولت از این كار به هیچ وجه اخراج نیروهای شاغل شركتی و قراردادی كار معین دستگاه های اجرایی نیست.

وی با بیان اینكه كسانی كه قبل ازفروردین ماه سال90 در دستگاه های اجرایی مشغول به كار بودند مشمول تبدیل وضعیت هستند، اظهار داشت: افرادی كه مدت خدمت آنها كمتر از یكسال است ، قراردادشان تا پایان سال با شركت های تحت امر لغو شده و دولت در خصوص ساماندهی آنها نیز تصمیم خواهد گرفت.

جلیل خانی تصریح كرد: دولت قصد ندارد حتی یك نفر از این نیروها از سیستم خارج شود و تلاش این است كه نیروهای شركتی و كاركنان قراردادی كار معین از بلاتكلیفی خارج و زندگیشان دچار خدشه نشود.

وی ، در خصوص تبدیل وضعیت كاركنان قراردادی كارمعین دستگاه های اجرایی استان زنجان نیز گفت: این كاركنان می توانند درمشاغل سایر دستگاه ها كه شرایط احراز شغلی آن را دارا باشند شركت كنند و در این خصوص نیز مجوز دستگاه مبدا و مقصد نیاز نیست.

جلیل خانی افزود: فقط كاركنان قراردادی كار معینی كه قبل از 1/1/90 در دستگاه های اجرایی مشغول به كار شده اند می توانند در آزمونی كه به منظور تبدیل وضعیت در هفته سوم اسفندماه جاری برگزار می شود ، شركت كنند.

وی، تصریح كرد: تمدید قرارداد پیمانی كارمند منتقل شده منوط به استمرار در محل انتقال یافته می باشد و در صورتی كه پس از سپردن تعهد مبنی بر10 سال خدمت در محل یاد شده ، محل خدمت خود را به هر نحو تغییر دهد منجر به لغو حكم وی خواهد شد.

جلیل خانی، گفت: همانطور كه درتبصره ماده 32 قانون مدیریت خدمات كشوری ذكر شده در صورتی كه سقف 10 درصد نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی خالی شود به كارگیری نیروی انسانی جدید در قالب قرارداد كارمعین و غیره منوط به تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی رییس جمهور خواهد بود.

وی، افزود: به ازای هر سال سابقه خدمت نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی در آگهی دو درصد و حداكثر 20 درصد به نمره آزمون عمومی آنان اضافه شده و سابقه شركتی و دیگر موارد نیز ملاك عمل نمی باشد.

جلیل خانی، تصریح كرد: نیروهای قراردادی كارمعین شهرستانهای غیرمحروم 'ابهر- خرمدره' نیز می توانند در صورت انتقال به مناطق محروم در این آزمون شركت كنند.

وی ، خاطرنشان ساخت: پس از مشخص شدن نتایج آزمون ، اگر شرایط شركت كنندگان به صورت یكسان باشد اولویت با كسانی خواهد بود كه در آن دستگاه شاغل می باشند.

           منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30827398


ارسال در تاريخ دوشنبه یکم اسفند ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت