پایگاه اطلاع رسانی کارکنان قراردادی دولت
معاون استاندار:

مجوز تبدیل وضعیت 445 نیروی قراردادی به پیمانی دریافت شده است

                                        مجوز تبدیل وضعیت 445 نیروی قراردادی به پیمانی دریافت شده است

 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری كرمان از دریافت مجوز تبدیل وضعیت 445 نفر از نیروهای قراردادی به پیمانی،‌ خبر داد.
 

به گزارش ایرنا،‌ 'كریم مهرشاد' روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان كرمان افزود: این نیروها موظف هستند كه از مناطق برخوردار به مناطق كمتر توسعه یافته و یا مناطق محروم بروند.
وی خاطرنشان كرد: به زودی آزمونی بین متقاضیان استفاده از این مجوز برگزار خواهد شد.
وی تصریح كرد: با توجه به روند مورد نیاز برای تحقق این امر،‌ اجرای این كار به ابتدای سال آینده موكول می شود۰

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30772850ارسال در تاريخ پنجشنبه بیست و نهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

باسلام. دانشگاه فردوسی مشهد طی اطلاعیه ای از کارکنان قراردادی خود درخواست نمود تا جهت تبدیل وضعیت از قراردادی به پیمانی در آزمون مربوطه شرکت فرمایند. متن اطلاعیه جهت اطلاع هموطنان عزیز قراردادی به منظور پیگیری وضعیت استخدامی از طریق استانداری استان محل سکونت خود بشرح ذیل درج میگردد.

« اطلاعیه »

« قابل توجه همکاران محترم قرارداد کار مشخص »

با عنایت به اینکه تبدیل وضعیت استخدامی بخشی از نیروهاي قراردادي به پیمانی، در استانداري خراسان رضوي در دست اقدام است به اطلاع آندسته از همکاران محترم قرارداد کار مشخص که تمایل به اشتغال در سایر شهرستانها و مناطق محروم استان را دارند، می رساند، حداکثر تا ساعت 12 مورخ ۱/۱۲/۹۰به مدیریت کارگزینی و رفاه دانشگاه در خصوص تکمیل فرم تعهد طبق نمونه ذیل اقدام نمایند. بدیهی است شرایط یادشده فرصت مغتنمی است که براي جذب نیروها به صورت پیمانی فراهم گردید و تکرار نخواهد شد. ضمناً جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره تلفن داخلی 2171 تماس حاصل نمائید. /خ

                                                                مدیریت کارگزینی و رفاه دانشگاه

 

 

« تعهد کتبی »

نام دستگاه اجرایی

اینجانب...................فرزند........................... دارای قرارداد

کار معین و مشخص 

خرید خدمت

طرح تملک دارائی

شاغل در شهرستان................... بدینوسیله تعهد میدهم در صورت تبدیل وضعیت استخدام از قراردادي به پیمانی در سایر نقاط استان بنا به تشخیص دستگاه متبوع خدمت نمایم./خ

       امضاء متعهد تاریخ تعهد                                                      امضاء مدیر امور اداري/ یا منابع انسانی/ یا مدیر دستگاهارسال در تاريخ چهارشنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
مشاور معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور؛
 
مشاور معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور جزئيات تبديل وضعيت نيروهاي پيماني و قراردادي كشور را در ياسوج تشريح كرد . به گزارش سرزمين خبر ، دلوريان زاده در نشست بررسي و تشريح امور اداري و نيروي انساني در ياسوج گفت : تبديل وضعيت نيروهاي پيماني به رسمي و قراردادي به پيماني ، استخدامي سال 87 به بعد مشروط به انعقاد قرار داد معين با سازمان ذيربط طي دست كم سه متوالي انجام مي شود .
وي با بيان اينكه از اين پس سه نوع رابطه استخدامي رسمي ، پيماني و قراردادي در دولت وجود نخواهد داشت گفت : تأمين نيرو جهت خدمت رساني بهتر و با كيفيت تر به مردم بايد بر اساس شايسته سالاري و تخصص گرايي صورت گيرد .
مشاور معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور تبديل وضعيت نيروها پيماني و قراردادي از طريق ازمون امكان پذير دانست و خاطر نشان كرد :هم اكنون اين طرح مهم ملي در مرحله شناسايي جمع آوري اطلاعات و آمار است و به زودي اجرايي خواهد شد .
وي با اشاره به اينكه ميز خدمت با هدف سهولت در خدمت رساني به مردم و تسريع در انجام امور اداري را از اقدامات مهم اين سازمان است گفت : به زودي اين طرح به همه استانها ابلاغ مي شود .
دلوريان زاده در پايان هم گفت : بر اساس برنامه حقوق همه كاركنان دولت از ابتداي سال 91 از طريق سامانه ايران پرداخت مي شود.
                                                                منبع: سایت سرزمین خبر  -  کد خبر : 11404


ارسال در تاريخ پنجشنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

با سلام . خیلی از دوستان قراردادی که در شهرستانها شاغل می باشند نگرانی و دغدغه خود را در مورد تبدیل وضعیت به پیمانی ابراز نمودند. لازم است جهت رفع دغدغه این عزیزان عرض نمایم که در زمان اجرای مصوبه مربوط  به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی ، دوستان شهرستانی هیچ مشکلی نداشته و به راحتی می توانند در امتحان تبدیل وضعیت شرکت نموده و انشاءاله پس از پيماني شدن ، در همان شهرستان خود به ادامه خدمت مشغول شوند. شرط مصوبه اخیر صرفا" براي نیروهای قراردادی شاغل در تهران و  کلانشهرها می باشد.که جهت تبدیل وضعیت به پیمانی می بایست از مرکز استان خارج شده و یکی از شهرستانها برای ادامه خدمت انتخاب نمایند۰

                                                                                                     با تشکرارسال در تاريخ یکشنبه هجدهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

با توجه به اینکه مدتی است بحث تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی جدی است  و نیروهای قراردادی بعد از خدا چشم امیدشان به دولتمردان می باشد ، متاسفانه شنیده می شود که دولت شرط تبدیل وضعیت نيروهاي قراردادي  را منوط به انتقال به یکی از شهرستانها ( به غیر از کلانشهرها) اعلام نموده است. در صورت عملی شدن این تصمیم ، از یک طرف  خیلی از نیروهای قراردادی مقدور به انجام  این امر نبوده و از طرف دیگر برای ادارات نیز میسر نیست که با انتقال خیل عظیمی از کارکنان از مرکز استان به شهرستانها موافقت نماید. چرا که اولا"  در شهرستانها ظرفیت پذیرش این دسته از نیروها وجود ندارد و از طرف دیگر ادارات مرکز استان نیاز به استخدام جدید پیدا می کنند و این امر خود مشکلی را به مشکلات دولت که سعی آن تلاش در جهت کوچک سازی دولت می باشد،اضافه می نماید. ضمنا" اگر این موضوع نیز عملی شود آیا درست است  نیروهایی با سابقه بیش از ۱۰ سال تجربه ، به شهرستانهایی که حتی چارت سازمانی موجود جوابگوی آنها نمی باشد منتقل شوند و از طرف دیگر نیروهای استخدامی جدید که ماهها نیاز به آموزش دارند تا بتوانند از عهده مسئولیت تعریف شده برآیند، جایگزین آنها گردند. امیدواریم که دولتمردان در مورد تصمیم امروزشان تجدید نظر نموده و با تصمیمی درست و منطقی زمینه پیمانی شدن نیروهای قراردادی بدون شرط انتقال از شهر خود را فراهم نمایند. یقینا" تحقق این امر باعث انگیزه بیشتر نیروهای قراردادی در راستای وظایف محوله و خدمت به هموطنان عزیزمان خواهد گردید.

مدیر وبلاگ کارکنان قراردادی دولت

                                                                             ۱۴/۱۰/۱۳۹۰ارسال در تاريخ چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
 
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از همه نیروهای قراردادی استان‌ها و نیز تهران دعوت کرد که در صورت تمایل در آزمون داخلی تبدیل وضعیت به پیمانی شرکت کنند

دعوت فروزنده از نیروهای قراردادی برای شرکت در آزمون تبدیل وضعیت به پیمانی

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از همه نیروهای قراردادی استان‌ها و نیز تهران دعوت کرد که در صورت تمایل در آزمون داخلی تبدیل وضعیت به پیمانی شرکت کنند.
به گزارش فرهنگ آشتي انلاين،لطف‌الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور که در حاشیه جلسه هیئت دولت با تشریح وضعیت کارمندان گفت: کارمندانی که به صورت پیمانی در مشاغل حاکمیتی کار می‌کنند، پس از شرکت در آزمون رسمی می‌شوند.
وی با اشاره به مشاغل حاکمیتی گفت: مشاغل حاکمیتی شامل کارشناسان سیاسی، امنیتی و نیز کسانی که در دستگاه‌های نظارتی و برنامه‌ریزی مشغول به کار هستند، می‌شوند ضمن اینکه پست فرمانداری‌ها و نیز فعالیت‌های ستادی نیز حاکمیتی محسوب می‌شوند.
وی در ادامه به وضعیت نیروهای قراردادی اشاره کرد و افزود: نیروهای قراردادی که خواهان انتقال  به جز کلانشهرها به شهرهای مختلف هستند، می‌توانند از طریق آزمون تبدیل وضعیت به صورت پیمانی شوند.

فروزنده نیروهای شرکتی را مورد اشاره قرار داد و افزود: نیروهای شرکتی می‌توانند در غالب تعاونی ماده ۲۲ که متشکل از خود کارکنان است، سازماندهی شوند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا رسمی کردن نیروهای پیمانی خلاف قانون نیست، گفت: این موضوع خلاف قانون نیست چرا‌که تنها نیروهای پیمانی از طریق آزمون رسمی می‌شوند که در نهادهای حاکمیتی مشغول به کار هستند.

وی با اشاره به مشاغل حاکمیتی گفت: مشاغل حاکمیتی شامل کارشناسان سیاسی، امنیتی و نیز کسانی که در دستگاه‌های نظارتی و برنامه‌ریزی مشغول به کار هستند، می‌شوند ضمن اینکه پست فرمانداری‌ها و نیز فعالیت‌های ستادی نیز حاکمیتی محسوب می‌شوند.

فروزنده در خاتمه از همه نیروهای قراردادی استان‌ها و تهران دعوت کرد تا در صورت تمایل پس از شرکت در آزمون داخلی وضعیت خود را طبق قانون به پیمانی تبدیل کند.
منبع : شبکه خبری تحلیی  آشتی
کد خبر   ۱۱۲۶۷
۱۴/۱۰/۱۳۹۰


ارسال در تاريخ چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

شکـــــر و سپاس بی حد و احصاء کریمی که هرچه داریم از اوست. وبلاگ كاركنان قراردادي دولت ضمن تشكر از شما عزيزان به جهت پيگيري اخبار نيروهاي قراردادي ازطريق اين وبلاگ ،  مصمم است تا در راستاي وظيفه ذاتي خود كه همانا ارائه راهكارهای قانوني ، تلاش در جهت تغيير وضعيت استخدامي و گردآوري اخبار مرتبط می باشد، تلاش خود را مضاعف نموده تا انشاءاله  در ظل توجهات امام عصر (عج) و رهبري خردمندانه ولي امر مسلمين حضرت آيت اله خامنه اي و دولت كريمه جمهوري اسلامي ايران شاهد بهبود وضعيت استخدامي موجود باشيم. لذا از همه هموطنان عزيزي كه بصورت قرادادي در ادارات ، سازمانها وشركتهاي دولتي خدمت مي نمايند تقاضا ميگردد رفع مشكلات موجود را از طريق نمايندگان محترم مجلس پيگيري نموده و نتيجه را جهت اطلاع سايرين در بخش " نظر دهيد " اعلام فرمايند. در همين راستا شماره همراه تعدادي از نمايندگان فعال و مردمي مجلس شورای اسلامی در  "ادامه مطلب" قيد گرديده است. انشاءاله با پیگیری شما عزیزان ، نمایندگان مجلس محترم با تصویب قانونی در جهت تغییر وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی دولت ، یادگار گرانبهایی در پایان این دوره به جا خواهند گذاشت.

                                                                                               

                                                                      مدیر وبلاگ کارکنان قراردادی دولت 

                                                                                               

جهت مشاهده شماره تماس نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت

به گزارش باشگاه خبرنگاران لطف‌الله فروزنده عصر شنبه در حاشیه امضای تفاهمنامه همکاری با مدیر حوزه‌های علمیه در جمع خبرنگاران در ارتباط با ساماندهی وضعیت کارکنان دولت اظهار داشت: در تلاش هستیم تا با روشن شدن وضعیت مشاغل حاکمیتی بتوانیم زمینه ارتقای شغلی نیروهای پیمانی و قراردادی را فراهم کنیم.تصوير اصلي را ببينيد

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی رئیس جمهور با اشاره به اقدامات دولت برای افزایش امنیت شغلی کارکنان خاطرنشان کرد: کارهایی را در دست اقدام داریم و به تناسب اینکه مشاغل به تصویب هیئت وزیران برسند، اعلام می‌کنیم که در مشاغل حاکمیتی کارکنان پیمانی به رسمی و کارکنان قراردادی واجد شرایط به پیمانی ارتقای شغل یابند.

وی قبولی در آزمون اختصاصی، داشتن سه سال سابقه کار و عملکرد مثبت را از شرایط کارکنان دولت برای ارتقای شغل برشمرد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی رئیس جمهور همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از بررسی میزان عیدی آخر سال کارکنان دولت در هیئت دولت خبر داد و خاطرنشان کرد: رقم نهایی عیدی کارکنان دولت هنوز مشخص نشده است اما این رقم نسبت به سال گذشته با 10 درصد افزایش مواجه خواهد بود.

مرجع خبر: تابناک
کد ۳۹۸


ارسال در تاريخ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
استاندار زنجان:
 

خبرگزاری فارس: استاندار زنجان به نیروهای قراردادی، شرکتی و پیمانی نیز اشاره کرد و گفت: به زودی همه این نیروها تعیین تکلیف می‌شوند.

خبرگزاری فارس: ‌نیروهای قراردادی، شرکتی و پیمانی در زنجان تعیین تکلیف می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد بعد از ظهر امروز در همایش بهسازی سازمانی با اشاره به اینکه بحث کارکرد دستگاه‌های اجرایی جزو الزامات است، اظهار داشت: موضوع توانمند‌سازی دستگاه‌های اجرایی و کارایی مدیران اجرایی از رویکردهای مهم شورای عالی اداری در سال‌های اخیر است.
وی افزود: به منظور توانمند‌سازی و ارتقای سطح دانش،‌ بینش و مهارت مدیران دستگاه‌های اجرایی براساس قانون مدیریت خدمات کشوری همه مدیران باید در سال 60 ساعت دوره آموزشی را طی کرده باشند.
استاندار زنجان با بیان اینکه شورای عالی اداری به طور دائم عملکرد و کارایی دستگاه‌های اجرایی را رصد می‌کند تا دستگاه‌ها انضباط، انسجام لازم را داشته باشد، خاطر نشان کرد: آموزش مدیران دستگاه‌های اجرایی برای ارتقای دانش مدیریتی و آموزش کارکنان به منظور ارتقای بهره‌وری از ضرورت‌هاست که باید از سوی مدیران و کارکنان دستگاه‌ها جدی گرفته شود.
وی با بیان اینکه توانمند‌سازی دستگاه‌های اجرایی همواره در دستور کار شورای عالی اداری قرار دارد، تصریح کرد: این شورا سعی می‌کند تا مشکلات و معضلات فعلی در دستگاه‌ها را با برگزاری کلاس‌های آموزشی به موقع رفع کند.
رئوفی‌نژاد با بیان اینکه حاکم شدن ضوابط مقررات در دستگاه‌های اجرایی به منظور افزایش و ارتقای سطح دانش و کارایی از ضرورت‌هاست، افزود: وقتی سطح مدیریتی از نظر عملکرد بررسی و نظارت شود برای ارائه خدمت از انسجام لازم  برخوردار می‌شود.
استاندار زنجان افزود: از این به بعد همه مدیران موظف هستند، در ماه یک روز را در کلاس آموزشی شرکت کنند و هیچ بهانه‌ای برای عدم حضور قابل قبول نیست.
وی گفت: حضور مدیران در پرونده آنان در ارزیابی عملکرد مدیریتی ثبت می‌شود.
رئوفی‌نژاد افزود: کلاس‌های آموزشی مدیران با حضور اساتید مجرب با موضوعات به روز برگزار می‌شود. 
استاندار زنجان به وضعیت نیروهای قراردادی، شرکتی و پیمانی نیز اشاره کرد و افزود: به زودی همه این نیروها تعیین تکلیف می‌شوند.
وی یادآور شد: با این شرایط و با ادامه روند کنونی نیروهای انسانی دستگاه‌های اجرایی هم راندمان کار پایین می‌آید و هم هزینه‌های زیادی بر دستگاه‌های اجرایی تحمیل می‌شود.
رئوفی‌نژاد از حذف شرکت‌های خدماتی واسطه بین نیروهای انسانی قراردادی، شرکتی، خدماتی و دستگاه‌های اجرایی خبر داد و افزود: به زودی نیروهای خدماتی و حجمی واجد شرایط در قالب یک تعاونی زیر مجموعه خود مدیریت منابع انسانی استانداری ساماندهی می‌شوند.
استاندار زنجان از تغییر وضعیت نیروهای انسانی نیز به این صورت سخن گفت، که کسانی که از امروز خواهان تغییر وضعیت از مرکز استان به شهرستان‌ها و یا مناطق محروم باشند، بلافاصله به منطقه مورد نظر انتقال می‌یابند.
انتهای پیام/ش20

                                                                                                      شماره: 13901011001304ارسال در تاريخ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
صابری عنوان کرد:
نیروهای قراردادی ادارات تعیین تکلیف شوند/ تغییر وضیعت نیروهای قراردادی به پیمانی
اردبیل – خبرگزاری مهر: استاندار اردبیل خواستار تعیین تکلیف نهایی نیروهای طرحی و قراردادی استان در دستگاههای دولتی استان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین صابری شامگاه دوشنبه در جلسه تعیین وضعیت نیروهای قراردادی با اشاره به دریافت حقوق و مزایا این نیروها از اعتبارات عمرانی اظهار کرد: سازمانهای دولتی در خصوص تعیین تکلیف چنین نیروهایی چاره اندیشی اساسی کنند.

وی تعداد نیروهای طرحی شاغل دردستگاههای اجرایی استان را 472 نفر اعلام و تصریح کرد: برای افزایش انگیزه خدمت، کسانی که قبل از اول خرداد ماه سال 87 به هر عنوان در ادارات دولتی مشغول شده اند از حال قراردادی به پیمانی تغییر وضعیت می یابند.

استاندار اردبیل با تاکید براجرای عدالت در مورد نیروهای قراردادی عنوان کرد: نیروهایی که از اول سال 88 در دستگاههای دولتی به کار گرفته شده اند خلاف مقررات بوده و سازمان مربوط جوابگو آنها خواهد بود.

صابری با یادآوری بند 16 آئین نامه نقل وانتقال کارکنان از کلان شهرها اضافه کرد: کارشناسان مراکز استانها که با قراداد کار معین به کار گرفته شده اند به شرط انتقال به مناطق کمتر توسعه یافته تغییر وضعیت یافته و از حالت قراردادی به پیمانی تبدیل می شوند.

 

 

                                                                                            منبع خبر: خبرگزاری مهر

                                                                                                     ۴/۱۰/۱۳۹۰ارسال در تاريخ پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
نیروهای قراردادی منتقل شده از تهران به البرز به استخدام پیمانی درمی آیند
کرج - خبرگزاری مهر: مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استان البرز از مجوز معاون راهبردی منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور مبنی بر استخدام پیمانی نیروهای قراردادی که از دستگاههای اجرایی تهران به دستگاههای اجرایی استان البرز منتقل شده‌اند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین بغدادی مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری از تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی با استناد به مجوز شماره 24262/90/220 مورخ 28/9/90  خبر داد.

بر اساس این دستورالعمل شرایط عمومی استخدام، مدارک مورد نیاز، نحوه ارسال  مهلت ثبت نام و زمان توزیع کارت ورود به جلسه برگزاری آزمون به انضمام یک برگ در خواست شغل در خصوص نیروهای انتقالی از شهر تهران به آن دستگاه به منظور تبدیل وضعیت از قراردادی به پیمانی به پیوست ضمیمه می‌شود.

واجدان شرایط مدارک مورد نیاز را حداکثر تا تاریخ هشتم دی ماه سال جاری با پست سفارشی به نشانی کرج، استانداری البرز، دفتر منابع انسانی و تحول اداری ارسال کنند.


ارسال در تاريخ دوشنبه پنجم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت
مهرشاد خبر داد:
900 ردیف استخدامی در مناطق محروم کرمان ایجاد شد
کرمان - خبرگزاری مهر: معاون استاندار کرمان گفت: 900 ردیف استخدامی در مناطق محروم استان برای تبدیل قراردادیها به نیروهای پیمانی ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم مهرشاد ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: با پیگیری های معاونت نیروی انسانی رئیس جمهور و به منظور ساماندهی نیروهای قراردادی ادارت استان این ردیف های استخدامی برای تبدیل وضعیت قراردادی ها به پیمانی ایجاد شده اند که عمدتا در 13 شهرستان استان پراکنده اند.

وی تصریح کرد: شرط این استخدامها این است که از مرکز استان به مراکز کمتر توسعه یافته انتقال یابند و تعهد اشتغال 10 ساله در آن مراکز بدهند.

معاون نیروی انسانی استاندار کرمان افزود: هر فردی می تواند چهار ردیف استخدامی انتخاب کند تا اگر در یک رشته چهار نفر ثبت نام کردند امکان انتخاب فرد در اولویت های بعدی باشد.

وی ادامه داد: بعد از طی مراحل ثبت نام در بین شرکت کنندگان آزمونی برگزار می شود و افراد می توانند مطابق با مدرک تحصیلی خود در یکی از ادارات مرتبط مشغول به کار شوند و تنها کار و استخدام در ادارات قبلی آنها مدنظر نیست.

مهرشاد اظهار داشت: تا 19 آبان ماه فرصت داده شده تا کارکنان قراردادی در دستگاههای دولتی برای ثبت نام مراجعه کنند تا در نهایت و پس از طی مراحل از طریق کمیته تحول اداری مراحل تبدیل وضعیت قراردادی ها به پیمانی امکان پذیر شود.

وی ادامه داد: برای نیروهایی که در شهرستانها کار می کنند قول نمی دهیم ولی آنها نیز می توانند ثبت نام کنند و از طریق معاونت نیروی انسانی رئیس جمهور به جدیت پیگیری می کنیم تا برای آنها نیز امکان استفاده از این موقعیت فراهم شود.

امیدواریم این وضعیت به سایر استانها نیز تسری پیدا کند تا تمامی کارکنان قراردادی از مزایای آن بهره مند گردند.ارسال در تاريخ جمعه دوم دی ۱۳۹۰ توسط کارمند قراردادی دولت